Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Плавильник феросплавів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу виплавки феросплавів; будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації вантажопідйомних механізмів; види та призначення шихтових матеріалів; порядок підготовки матеріалів для завантаження в змішувальний барабан; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь в завалюванні шихти в піч, шуруванні шихти, перепуску електродів. В процесі виплавки феросплавів позапічним способом - зважує шихтові матеріали, готує шихту та змішує її в змішувачі, стежить за подаванням матеріалів в бункери і з бункерів на плавку. Готує розчин для обмазування стінок шахти печі. Футерує горни, виливниці та інший технологічний посуд. Обробляє блоки металу та шлаку. Відбирає проби шихтових матеріалів. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь в його ремонті.