Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Вивантажувач вогнетривких матеріалів з печей 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: сировину за видами, сортами та родовищами; правила розвантаження коробів; основи слюсарної справи; правила вивантаження шамоту із печей; правила причіплювання та відчіплювання коробів; установлену сигналізацію.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Вивантажує шамот із шахтних печей під керівництвом вивантажувача вищої кваліфікації. Викочує вагонетки з пінолегковаговиком із сушарок. Розвантажує короби з гарячим магнезитом у бункер холодильника. Розбиває великі куски магнезиту. Причеплює навантажені сировиною короби та відчеплює порожні. Подає сигнали машиністу крана про підйом, опускання та установлення коробів. Стежить за справністю коробів, змащує їх. Веде облік сировини, що завантажується. Бере участь у ремонті устаткування, що обслуговується. Виконує стропальні роботи.