Категорія - Робітники |  Галузь - Добувна промисловість
Інструкція для посади "Коваль-бурозаправник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 5. Добувна промисловість", що затверджен наказом N 62 Міністерства палива та енергетики України 14.01.2000. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову і правила експлуатації бурозаправних верстатів, станків і горн; технологію армування і гартування бурів; властивості та якості бурової сталі і твердих сплавів; способи заправлення, армування та гартування бурів; температуру паяння і правила охолодження бурів; розміри бурів у комплекті; застосовувані пристрої та інструменти.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює виготовлення, армування і заправку бурів за шаблоном на бурозаправних верстатах і вручну, термооброблення (гартування) бурів за заданою технологією. Армує бури або знімні головки твердими сплавами. Перевіряє і готує пази в головці бура для впаювання пластинки твердого сплаву. Впаює і виготовляє пластинки. Виготовляє бурові коронки і різальні зубці. Підбирає бури за комплекцією. Виявляє й усуває неполадки в роботі обслуговуваного верстата.