Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Труболиварник-формувальник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес приготування вогнетривкої суміші для набивання стрижнів розтруба, виготовлення стрижнів розтруба та їх сушіння; принцип роботи устаткування, що обслуговується; види мастил і способи нанесення їх на стрижневі ящики; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь у технологічному процесі формування стрижнів розтруба та фланця на установках. Готує металоформи, очищає їх щіткою, обдуває стисненим повітрям. Змащує стрижневі ящики та розігріває в електропечі. Засипає стрижневу суміш у бункер. Обточує від рубчиків та складує готові стрижні розтруба. Бере участь у ремонті установки.