Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Складальник балонів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації верстата для вгвинчування вентиля; сортамент балонів; склад мастильної речовини; типи балонів і вентилів до них; вимоги держстандартів до балонів; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес складання балонів під тиск до 10 МПа з вентилем. Насаджує кільця. Готує балони до складання, чистить нарізку. Готує ущільнювальне мастило, обмазує нарізку вентиля, надягає кільця на горловину балона, розклепує фаску для кріплення кільця. Виявляє та усуває несправності в роботі верстатів, що обслуговуються, бере участь у його ремонті.