Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Труболиварник-формувальник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією труболиварника-форму-вальника 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес виливання труб і виготовлення фланців; властивості, призначення та способи підготовки формувальних матеріалів; конструктивні особливості установок формування стрижнів розтруба, фланця, додатку.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес формування верхнього фланця та додатку на установках: Установлює модель, готує формувальні матеріали, набиває ливникові коробки та жолоби. Обробляє форму фланця. Фарбує, клеймує та складає верхню форму. Набиває, обробляє, просушує, фарбує стрижні розтруба та фланця. Виконує поточний ремонт устаткування.