Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Підручний вальцювальника стана гарячого прокату труб 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основні знання про прокатку, обкатку, калібрування, редукування труб, прошивання зливків і заготовок; правила заміни валків; принцип роботи устаткування, що обслуговується; будову транспортних механізмів; сортамент труб і марки сталі; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь у технологічному процесі прошивання зливків і заготовок, прокатки, обкатки, калібрування та редукування труб на станах різних типів. Обслуговує охолоджувальні столи. Подає гарячі гільзи від прошивного преса до стана. Задає труби у стан. Бере участь у перевалках валків, ремонті та налагодженні станів.