Категорія - Робітники |  Галузь - Спеціальний зв'язок та захист інформації
Інструкція для посади "Старший слюсар з ремонту автомобілів", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "Довідник професійно-кваліфікаційних характеристик типових посад осіб рядового і начальницького складу державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації україни", що затверджен і введен в дію наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 08.08.2009 № 171. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України 10 липня 2009 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією слюсаря з ремонту спеціалізованих автотранспортних засобів 5 розряду не менше 1року.

Знає та застосовує у діяльності: Дисциплінарний статут, конструктивні особливості спеціалізованих автотранспортних засобів різних марок; технічні умови на ремонт, випробування особливо складних та відповідальних агрегатів і складових одиниць; способи повного відновлення і зміцнення зношених деталей; правила ремонту, способи регулювання і тарування діагностичного обладнання.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Забезпечує виконання ремонту, складання, регулювання, випробування на стендах і шасі відповідно до технологічних умов особливо складних та відповідальних агрегатів і складових одиниць спеціалізованих автотранспортних засобів різних марок. Контролює правильність складання зі зніманням експлуатаційних характеристик. Забезпечує належне діагностування та регулювання усіх систем й агрегатів, спеціалізованих автотранспортних засобів різних марок.

Спеціалізація
Має право: вносити пропозиції щодо поліпшення або вдосконалення роботи; забезпечуватися необхідними засобами для роботи; на належні умови праці відповідно до вимог чинного законодавства про працю та технологічних умов праці; у межах своєї компетенції повідомляти безпосередньому керівнику про виявлені недоліки у процесі своєї роботи та вносити пропозиції щодо їх усунення.