Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво радіоапаратури та апаратури провідного зв'язку
Інструкція для посади "Оператор електроакустичних вимірювань 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 47. Виробництво радіоапаратури та апаратури провідного зв'язку", що затверджений наказом міністерства промислової політики України N 288 від 11.08.1998. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або підготовка безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип роботи апаратури, приладів та інших установок, які застосовуються під час електроакустичних вимірювань, їх призначення та правила користування ними; способи електроакустичних вимірювань із застосуванням різної апаратури та приладів; генератор звукової частоти, ламповий вольтметр, потужний підсилювач, блок-схему запису частотної характеристики гучномовців та мікрофонів; блок-схему запису частотної характеристики подавання електричної напруги на звукову котушку гучномовця; загальні уявлення про гучномовець та мікрофон як випромінювач приймача звуку; загальні знання з електро- і радіотехніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Установлює гучномовець, який випробовує, та вимірювальний мікрофон у заглушеній камері. Записує частотні характеристики гучномовця та мікрофона, який випробовує. Розраховує напругу, яка подається на звукову котушку гучномовця, що випробовує. Готує електроакустичну апаратуру та прилади до роботи.