Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Завантажувач сировинни й напівфабрикатів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип роботи живильників і транспортного устаткування; вимоги державних стандартів до якості сировини; види мастильних матеріалів та місця змащування; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Завантажує сировину на транспортерну стрічку, в вагонетку або в дробарку, прийомні бункери або сушильні барабани. Розпушує різні види сировини. Завантажує сировину в живильне устаткування або бункери. Завантажує масу в трубний або стрічковий прес. Підкочує та установлює в тунельні сушарки вагонетки з напівфабрикатом; пускає та зупиняє штовхач; викочує вагонетки із сушарок та підкочує їх до місця саджання. Розбиває великі магезитові куски та проштовхує їх через решітку в бункери. Очищає та змащує всі механізми, що обслуговуються, виявляє та усуває несправності в їх роботі. Бере участь в ремонті устаткування, що обслуговується.