Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Завантажувач сировинни й напівфабрикатів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією завантажувача сировини й напівфабрикатів 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації завантажувального устаткування печей; режим завантажування печей.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Завантажує в шахтні або обертові печі сировину та паливо за допомогою різного транспортерного і завантажувального устаткування. Завантажує магнезит у шахтні печі під керівництвом завантажувача вищої кваліфікації. Веде роботи з приймання, підготовки та подавання матеріалів під час виробництва карбідокремнієвих електронагрівальних стрижнів.