Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Вивантажувач вогнетривких матеріалів з печей 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією вивантажувача вогнетривких матеріалів з печей 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; вимоги державних стандартів до якості вогнетривких виробів; схему комунікацій.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Вивантажує вогнетривкі вироби із камер печей за сортами та видами. Вивантажує пакети за допомогою підйомно-транспортних механізмів або вироби ручним способом після відпалювання. Вивантажує шамот із камер кільцевих або періодичних печей. Відвозить навантажені вагонетки до складу або накочує їх на електролафет та повертає порожні вагонетки до місця завантаження. Вивантажує магнезит за допомогою розвантажувальних апаратів; причеплює та відкочує короби з гарячим магнезитом на шахтних печах. Розбиває ручним способом зварений магнезит. Очищає, змазує та забезпечує безперебійну роботу вивантажувальних апаратів і устаткування.