Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Пресувальник на випробуванні труб і балонів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією пресувальника на випробуванні труб і балонів 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основні вимоги на допуски та посадки нарізних з'єднань і технічні вимоги до щільності з'єднань їх; державні стандарти на випробування та приймання труб і балонів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес випробування чавунних труб зовнішнім діаметром 400 мм та більше, електрозварних труб зовнішнім діаметром 200 мм і вище, балонів під тиском 10 МПа та більше, нарізних з'єднань бурильних та обсадних труб зовнішнім діаметром 127 мм та більше на гідравлічних або пневматичних пресах згідно із заданими технічними умовами. Веде технологічний процес гідравлічного випробування спеціальних балонів місткістю до 80 л з наступним травленням, знежирюванням, промаслюванням і очищенням на піскоструминних та інших агрегатах. Веде технологічний процес гідравлічного та пневматичного випробування спеціальних балонів місткістю 80 л та більше з наступним травленням, знежирюванням, промаслюванням та очищенням на піскоструминних та інших агрегатах під керівництвом пресувальника вищої кваліфікації. Замінює змінний інструмент, налагоджує прес згідно з сортаментом, що випускається. Контролює стан змащування на муфтах в процесі роботи преса.