Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Пресувальник гарячих труб 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією пресувальника гарячих труб 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес прошивки зливків і заготовок на прошивному пресі пілігримового стана або трубопрофільної установки; сортамент зливків і заготовок, способи відрізання фланця та подавання мастила; призначення змінного технологічного інструменту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес гарячої висадки кінців бурильних труб постійного перерізу. Веде технологічний процес прошивання зливків та заготовок на прошивних пресах трубопрофільної установки або прошивних пресах пілігримового стана під керівництвом пресувальника гарячих труб вищої кваліфікації. Задає заготовку у приймач, відрізає фланець на пуансоні або пилі. Подає графітне або скляне мастило на заготовку. Забезпечує преси змінним інструментом. Розбирає, складає та бере участь у перевалках пресового інструменту під керівництвом пресувальника гарячих труб вищої кваліфікації.