Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Пресувальник гарячих труб 7-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією пресувальника гарячих труб 6 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи теорії обробки металів під тиском; таблиці прокатки; причини виникнення та способи усунення браку; властивості сталі під час нагрівання та обпресування; конструктивні особливості основного та допоміжного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес пресування труб на трубопрофільних пресах трубопрофільної установки. Регулює довжину прошивання та темп прокатки, визначає геометричні розміри та якість продукції. Працює на всіх пультах керування механізмами преса. Контролює стан і роботу інструменту деформації, нагрівальних пристроїв, гідросистеми та інших механізмів пресів. Керує бригадою преса.