Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Пресувальник гарячих труб 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією пресувальника гарячих труб 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес гарячої висадки кінців бурильних труб; основи процесів прошивання зливків і заготовок, пресування труб; будову та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; системи ручного та автоматичного керування пресами; властивості сталі під час нагрівання та обпресування; вимоги державних стандартів до якості продукції, яка випускається.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес гарячої висадки кінців бурильних труб під керівництвом пресувальника вищої кваліфікації. Бере участь у технологічному процесі пресування труб, прошивання зливків і заготовок. Встановлює нагріті кінці труб у прес. Стежить за справністю, чистотою та охолодженням пуансона та матриці. Керує дистрибутором та іншими механізмами бурильного преса. Передає висаджені кінці труб на стелаж, прибирає гільзи від преса.