Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Виробник стрічок та металосіток 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи устаткування, назву та призначення його найважливіших частин; назву та маркування матеріалів, що обробляються; призначення та умови використання найбільш розповсюджених пристроїв; технічні умови до автоплетіння.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Плете різні конструкції стрічок із дроту для автопокришок на налагоджених автоплетільних верстатах. Заправляє матеріали у верстат. Стежить за роботою машин. Перевіряє якість плетеної стрічки.