Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Розбортувальник вініпластових та поліетиленових труб 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу розбортування вініпластового та поліетиленового покриття, принцип роботи устаткування, що обслуговується, та його пускової апаратури; температуру нагрівання вініпласту до повного розм'ягчування; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь у технологічному процесі розбортування вініпластових та поліетиленових труб. Перекочує труби по стелажах до нагрівальної електропечі та підкочує труби по рольгангу до установки для розбортування. Затискує труби в розбортувальній установці. Видаляє розбортовані труби а. установки. Зачищає кінці труб перед розбортуванням. Готує (зачищає фаски) до ремонту розбортовку, що розійшлася. Заготовляє пластинки для ремонту роз бортовки, що розійшлася. Транспортує розбортовані труби на проміжні стелажі. Бере участь у ремонті устаткування, що обслуговується.