Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Апаратник відпалу хрому 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес відпалу хрому; будову та принцип роботи печі; вимоги державних стандартів до продукції, яка випускається; правила користування підйомно-транспортними засобами та технологічним інструментом.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес відпалу хрому під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Завантажує хром у піч. Готує піч до роботи. Підтримує заданий режим відпалу. Вивантажує хром із печі. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговуються, бере участь у його ремонті.