Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Пресувальник нафталіну 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу пресування нафталіну; принцип роботи гідравлічного преса; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь у веденні процесу пресування нафталіну, завантаженні сирого нафталіну в бункер та мішалку. Знімає пресований нафталін та укладає макухи в контейнери. Відвозить пресований нафталін на склад. Змащує механізми гідравлічного преса. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь в його ремонті.