Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Горновий феросплавних печей 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу виробництва ферросплавів; принцип роботи устаткування, що обслуговується; основні фізичні та хімічні властивості матеріалів, що використовуються в процесі виробництва; умовну сигналізацію; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує виливниці, ковші, жолоби. шлаківні, піддони, пропалювальні та інші пристрої для випускання металу і шлаку з феросплавних печей. Переміщує візки з ковшами, шлаківнями, виливницями, звільнює їх від металу та шлаку. Стежить за справністю та чистотою ливарних колій, візків, жолобів. Очищає ковші, виливниці та готує розчини для їх обмазування. Вибирає метал з грануляційного басейну. Працює з вантажопідйомними механізмами. Завантажує метал та шлак на платформи візків. Готує матеріали та інструменти. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь у його ремонті.