Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник одержання чистого антрацену 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією апаратника одержання чистого антрацену 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес одержання чистого антрацену; схему азеотропної ректифікації; хімічний склад продукту; будову та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; вимоги державних стандартів до якості чистого антрацену.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес одержання чистого антрацену. Включає та зупиняє агрегати. Обслуговує куби для азеотропної ректифікації та регенерації ректифікаційних колон і конденсаційної апаратури. Завантажує куби. Регулює технологічний режим одержання та охолодження чистих фракцій антрацену. Веде первинний облік вироблених чистих фракцій. Ремонтує устаткування, що обслуговується.