Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Зварник пічного зварювання труб 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією зварника пічного зварювання труб 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес пічного зварювання труб; основи теплотехніки, теорії горіння палива; конструктивні особливості печей, станів і допоміжного устаткування та способи налагодження та керування ними; властивості металів, палива, заправних матеріалів; види браку та способи його усунення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес нагрівання штрипса в нагрівальних печах під час виробництва труб на станах безперервного пічного зварювання. Регулює тепловий режим печі. Налагоджує та регулює барабан перед піччю за віссю прокату. Стежить за якістю штрипса, станом кладки та робочого простору печі. Виконує поточний ремонт устаткування, що обслуговується. Керує бригадою печі.