Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Зварник пічного зварювання труб 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу пічного зварювання труб; будову та принцип роботи устаткування, що обслуговується; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь у технологічному процесі нагрівання штрипса в нагрівальних печах під час виробництва труб на станах безперервного пічного зварювання. Садить та нагріває штрипс, заправляє подини, чистить льотки та робочий простір печі під керівництвом зварника вищої кваліфікації. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь у його ремонті.