Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст електролафета 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією машиніста електролафета 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила експлуатації електролафетів, обладнаних штовхачем та лебідкою, режим проштовхування вагонеток в сушарки; електрослюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує електролафетом, обладнаним штовхачем та лебідкою, під час обслуговування сушарок або пресів. Подає вагонетки в сушарки і проштовхує їх за допомогою механічного штовхача. Установлює та прибирає вагонетки з площадки електролафета. Обслуговує двигуни, вентилятори та утримує їх в справному стані. Підтримує режими проштовхування вагонеток в сушарки.