Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Вальцювальник профілевигинального агрегату 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу профілювання металу; принцип роботи профілевигинального агрегата; сортамент і марки сталі, з яких виготовляються профілі; порядок перевалки валків; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь у веденні технологічного процесу профілювання металу. Подає рулони до стана. Знімає пакувальну штабу з рулонної заготовки. Стежить за рухом рулонів на ланцюговому транспортері розмотувана та завдає кінець рулону на скребковий або магнітний відгинач. Пакує готовий профіль у пачки та подає їх на ваги для зважування. Стропує пачки для транспортування на склад. Бере участь у перевалці та налагодженні валків, установленні упору на задану довжину та ширину пачок, у ремонтах устаткування.