Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Електромонтер-релейник 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією електромонтера-релейника 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: принципові і монтажні схеми телекерування і правила їх читання; будову і схеми керування кремнієвих випрямлячів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Випробовує, перевіряє і настроює релейний захист різних типів, що застосовуються на підстанціях. Настроює і перевіряє електричні характеристики реле потужності. Налагоджує і регулює телекерування. Визначає несправності і причини перебою у роботі телекерування. Виконує планові перевірки електронного захисту. Ревізійно обслуговує і ремонтує прилади та пристрої, що застосовуються для налагодження і монтажу електронної апаратури і зарядно-підзарядних пристроїв. Виконує стендове налагодження блоків і модулів апаратури телемеханіки.