Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Машиніст поворотної і підіймальної машин моста 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною або спорідненою професією робітника 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову і режими роботи машин, що обслуговуються; правила керування та догляду за ними; причини несправностей в роботі машин і способи їх запобігання; основи електротехніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує механізмами поворотної і підіймальної машин моста потужністю до 100 кВт з додержанням установлених режимів роботи. Визначає несправності у роботі машин та усуває їх. Змащує частини механізмів машин, що труться.