Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Оператор з обслуговування та ремонту вагонів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора з обслуговування та ремонту вагонів 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, способи налагодження електронних приладів, установки централізованої огорожі поїздів, випробування автогальм; схему розташування спеціалізованих прийомо-відправних колій на пунктах технічного обслуговування вагонів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес централізованого огородження поїздів та випробування в них автоматичних гальм на пунктах технічного обслуговування за допомогою устаткувань автоматичного дистанційного контролю. Визначає ступінь нагріву букс за допомогою електронних приладів пасажирських і вантажних вагонів на ходу поїзда.