* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Полімеризаторник металевих форм та листів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше 1 року

Знає та застосовує у діяльності: властивості застосовуваних хімічних реактивів та полімерних матеріалів; правила регулювання процесу полімеризації; вимоги до якості полімерних матеріалів та підготовлених розчинів; технологічні інструкції на покриття форм та листів; технологію процесу полімеризації, просочування та термооброблення стрічок і тканин кремнійорганічними рідинами; вимоги до якості покритих форм та оброблених стрічок і тканин; будову та правила експлуатації обслуговуваного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес полімеризації антиадгезійною полімерною сполукою, яка забезпечує утворення полімерної плівки на внутрішній поверхні металевих форм та листів для випікання хліба. Оброблює кремнійорганічною рідиною транспортерні стрічки та тканини. Готує хімічні сполуки для оброблення металевих форм і листів та водну емульсію кремнійорганічної рідини потрібної концентрації. Підготовляє транспортерні стрічки та тканини для просочування кремнійорганічними рідинами: промиває в мильній воді, багаторазово обполіскує в чистій воді, просушує на повітрі та в сушильних камерах. Проводить термічне оброблення просочених стрічок та тканин у сушильній шафі (камері). Обпалює та проводить дробоструминне оброблення металевих форм та листів, покриває їх антиадгезійною полімерною сполукою шляхом розпилення, сушить та подає в піч для полімеризації. Регулює температурний режим печі під час полімеризації. Вивантажує стрічки, тканини, форми, листи із сушильної шафи та печі; вибраковує, подає до місця зберігання. Веде облік витрат сировини, хімічних реактивів та лаку, а також технічну документацію.