Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст зернових навантажувально-розвантажувальних машин 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією машиніста зернових навантажувально-розвантажувальних машин 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, призначення та принцип роботи вагононавантажувачів, вагонорозвантажувачів, автомобілепідйомників, самоподавачів; правила технічної експлуатації електродвигунів та догляду за ними; способи виконання навантажувально-розвантажувальних робіт, виявлення та усунення несправностей у роботі механізмів; основи слюсарної та електрослюсарної справи; правила заправки гідросистеми маслом і змащування двигунів та підйомних механізмів; правила проведення технічного огляду обслуговуваного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує навантажувачами різних типів, самоподавачами на електричному приводі, однотипними автомобілепідйомниками під час навантаження і вивантаження зерна та інших вантажів. Обслуговує та регулює роботу навантажувально-розвантажувальних механізмів. Пускає та зупиняє електродвигуни. Перевіряє кріплення тросів і гальм, стан маслопроводів, насосів і нагнітальних ліній гідросистем автомобілепідйомника. Виявляє несправності в роботі механізмів та усуває їх.