Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Монтажник негатива II категорія", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією монтажника негатива III категорії - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: техніку монтажу негативних матеріалів; технологію знімального процесу; технологію звукозапису і перезапису на магнітну і оптичну плівки; технологію дублювання фільмів; сорти і види плівок; нормативну документацію на ракорди; звукомонтажне обладнання; правила трудового розпорядку, охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Відбирає дублі негатива для їх монтажу і систематизації. Вирізує дублі і підготовлює їх до копіювання. Підводить фонограми перезапису для друку на одній плівці. Монтує і перемонтовує копії, контратипи дубльованих фільмів. Монтує і перемонтовує негативи. Монтує рекламні ролики. Монтує магнітні оригінали до перезапису за синхронними номерами. Підводить фонограми перезапису для друку на одній плівці. Підготовлює негатив зображення до реставрації. Підготовлює магнітні фонограми до копіювання. Виготовлює стандартні ракорди. Оформлює стандартними ракордами фонограми і контратипи. Оформлює вихідні матеріали ракордами. Проводить стартовку вихідних матеріалів. Склеює і встановлює затемнення, шторки, напливи. Підготовлює вихідні матеріали для масового друку. Підбирає вихідні матеріали для друкування субтитрів.