Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Механік з обслуговування знімальної апаратури 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи електротехніки і знімальну апаратуру; види знімальних апаратів і операторських пристроїв та їх призначення; види допоміжної операторської техніки і засобів операторського транспорту; правила трудового розпорядку; правила охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує зйомки під керівництвом механіка з обслуговування знімальної апаратури більш високої кваліфікації. Перевіряє наявність допоміжної операторської техніки (операторські візки, крани, штативи, рейки) на знімальному майданчику. Приймає за наявністю знімальну апаратуру на базі, укладає її і доставляє на місце зйомки. Здійснює чорнове укладання рейок або інших видів панорамних доріг. Чистить і змазує допоміжну операторську техніку (візки, рейки, штативи, кранові візки). Протягує кабель живлення. Доставляє акумулятори до місця зйомки без вмикання.