Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Контурувальник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією контурувальника 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: техніку з'єднання складних ігрових сцен; основи креслення; шрифти; способи виправлення дефектів контурування; правила трудового розпорядку; правила охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Контурує на целулоїді малюнки складної форми з великою кількістю з'єднань: групи дрібних предметів і персонажів у швидкому русі і складних ракурсах, людські та зоологічні персонажі з великою кількістю деталей, масовки на загальному плані. Контурує складні штрихові роботи.