Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Плавильник розкислювачів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією плавильника розкислювачів 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес розплавлення алюмінію, плавлення розкислювачів та феросплавів у печах; будову та правила технічної експлуатації печі; фізико-хімічні властивості шихтових матеріалів для плавлення розкислювачів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес плавки розкислювачів та феросплавів у печах. Шихтує плавку. Розраховує потрібну кількість розкислювачів, необхідну температуру. Випускає розкислювачі та шлак і готує агрегат до наступної плавки. Перевіряє наявність та якість шихтових і заправних матеріалів та інструментів. Веде процес розплавлення алюмінію для розкислення сталі. Розливає розплавлений алюміній у форми. Дробить алюміній на мірні куски, завантажує у мульди або короби і транспортує їх на розливну площадку.