Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Плавильник розкислювачів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу плавки розкислювачів та феросплавів; принцип роботи печі; склад шихтових матеріалів для одержання розкислювачів; види та властивості вогнетривких матеріалів, що застосовуються під час ремонту печей; призначення розкислювачів під час виплавлення сталі; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес плавки розкислювачів та феросплавів у печах під керівництвом плавильника вищої кваліфікації. Доставляє шихтові матеріали до печей та завантажує їх. Пробиває та закладає льотку, очищує жолоби від скрапу та шлаку. Випускає розкислювачі та шлак, зупиняє піч і готує її до наступного випуску під керівництвом плавильника вищої кваліфікації. Супроводить ківш з розкислювачем до конвертора, зливає розкислювач у сталерозливний ківш під час зливання металу з конвертора. Стежить за справністю візка та ковшів. Виявляє та усуває несправності у роботі устаткування, що обслуговується, бере участь у його ремонті.