Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво консервів
Інструкція для посади "Оператор сублімаційної установки 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 9. Виробництво консервів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України N 277 від 30.12.2000 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструктивну будову і принцип роботи сублімаційної установки; вимоги до якості м'ясних продуктів; правила ведення процесу сублімаційного сушіння, регулювання роботи установки; правила користування контрольно-вимірювальними приладами; правила і норми охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес сублімаційного сушіння м'яса в сублімаційній установці. Контролює основні параметри процесу: ступінь розрідження в камері установки, температуру в м'ясі, камері, конденсаторі та в інших точках. Визначає й усуває несправності в роботі агрегатів та апаратури сублімаційних, холодильних установок, вакуумного устаткування. Бере участь у процесі завантаження м'ясом сублімаційної камери, вводить установку в заданий режим. Знімає лід і сніг з поверхні випарників змійовиків та батарей. Бере участь у всіх видах ремонтних робіт, прийманні й випробовуванні відремонтованого устаткування, зніманні індикаторних діаграм, здаванні устаткування в експлуатацію. Додержує правил і норм охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.