Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Виробник-налагоджувальник прес-проводок 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: раціональні методи розкрою матеріалів для прес-проводок; призначення та розміри всіх прес-проводок; слюсарну та столярну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує, ремонтує, установлює та налагоджує ввідні та вивідні проводки, прес-проводки, обтискні пристрої, текстолитові проводки на станах холодної прокатки та агрегатах різання холоднокатаного металу. Оснащує стани та агрегати різання лінійками, проводками та прес-проводками. Обшиває прес-проводки фетром і фільтробельтингом. Ремонтує, виготовляє жолоби для рулонів і вставок на грибки намотувачів і налагоджує їх на агрегатах. Виконує дрібні слюсарні та столярні роботи.