Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво консервів
Інструкція для посади "Заливальник продуктів консервування 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 9. Виробництво консервів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України N 277 від 30.12.2000 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову обслуговуваних заливальних машин, інструментів і пристроїв; співвідношення ваги нетто заливок; температуру заливок; інструкцію для заповнення місткості вмістом; режим спиртування соків; правила і норми охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Заливає гриби, овочі, фрукти, ягоди, рибу, морепродукти та інші продукти консервування в бочках, скляних і бляшаних банках, суліях, балонах маринадом, олією, бульйоном, соусом, сиропом на напівавтоматичних і неавтоматичних заливальних машинах і вручну за допомогою ківшів, комплекту мірок, із застосуванням кранів та фільтрів. Заливає спирт у місткості з фруктовими чи ягідними соками і перемішує. Наповнює місткості соками. Розливає проспиртований сік у тару. Підготовляє до роботи застосовувані інструменти і пристрої. Перевіряє точність ваги заливки в процесі роботи. Додержує правил і норм охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.