Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Вальцювальник стана холодного прокату 7-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією вальцювальника стана холодного прокату 6 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: теорію процесів холодної прокатки, дресирування та полірування металу; конструктивні особливості станів холодної прокатки всіх типів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес прокатки листів в рулонах на безперервних станах; прокатки листів і стрічок в рулонах шириною 600 мм і більше на одноклітьових реверсивних станах; прокатки жерсті в рулонах на безперервних станах у разі швидкості руху штаби понад 10 м/с; дресирування жерсті в рулонах на безперервних станах кварто у разі швидкості руху штаби понад 15 м/с; прокатки листа та стрічки в рулонах товщиною до 0,35 мм з високолегованих марок сталі та прецизійних сплавів на одноклітьових реверсивних станах. Керує бригадою вальцювальників і підручних вальцювальника.