Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Намотувальник матеріалів і напівфабрикатів 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основні відомості про будову та принцип роботи намотувальних пристроїв; основні вимоги до якості намотування; види, гатунки матеріалів та напівфабрикатів, прийоми намотування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Намотує матеріали та напівфабрикати (плівку, просочену та непросочену тканину, папір, пряжу, нитки, дріт, текстолітові втулки, перев'язувальні матеріали тощо), які не вимагають дотримання точних розмірів ширини та товщини намотки, а також виконує окремі намотувальні роботи під керівництвом намотувальника вищої кваліфікації. Готує матеріал - підносить, розсортовує, змочує. Доставляє шпулі, бобіни, штанги, котушки. Чистить машину. Усуває дефекти матеріалу, обрізає кромки, змінює штанги, котушки тощо.