Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Бригадир заготівельного відділення 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Спеціальна підготовка в галузі управління. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи у відділенні за професією робітника 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес підігрівання металу різного складу та порізки його на заготовки, а також штампування та кування деталей, що виготовляються в цеху; систему клеймування та маркування металу і поковок; будову та принцип дії прес-ножиць і нагрівальних печей; правила складування та зберігання металу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організує та веде роботи з забезпечення ковальсько-пресового відділення заготовками, матеріалами, штампами, пристроями, а також необхідною технічною документацією. Організує своєчасне подавання та порізку металу на заготовки, а також завантаження його в нагрівальні печі. Контролює укладання заготовок за марками, плавками та розмірами. Бере участь у заміні ножів на прес-ножицях. Забезпечує наявність на складі металу для виконання замовлень. Веде облік руху металу за замовленнями.