Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Бригадир огляду й механічного оброблення колес 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Спеціальна підготовка в галузі управління. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи на дільниці за професією робітника 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес обробки колес; сортамент та технічні умови на здавання колес; дефекти металу, що виникають в процесі розливання сталі та прокатки колес; механічні властивості сталі різного хімічного складу з метою вибору режиму оброблення; будову та принцип дії верстатів і устаткування на дільниці, що обслуговується.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організує роботи та веде процес механічного оброблення колес (з огляду, вирубування, ремонту та торцювання колес). Забезпечує поплавочне передавання колес на дільницю механічного оброблення, а також штабелювання та облік колес за марками і розмірами. Установлює раціональні режими різання залежно від марок металу і контролює їх виконання. Бере участь в проведенні ремонтів устаткування дільниці і в прийманні його після ремонту.