Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст зливколамача 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації зливколамача та схему його гідрокомунікацій; сортамент заготовок та правила комплектування заготовок за ваговими категоріями; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує зливколамачем під час ламання надрізаних зливків на колесні та бандажні заготовки. Стежить за тиском води в головному циліндрі зливколамача та стисненого повітря в мережі. Прибирає уламки зливків з-під зливколамача. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, та бере участь у його ремонті.