Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст ведучого мотора прокатного стана 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста ведучого мотора прокатного стана 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: режим прокатки всіх профілів і марок сталі, що прокатуються на стані; принцип роботи електродвигуна, його потужність і допустимі навантаження, електрослюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Запускає та зупиняє ведучий електродвигун прокатного стана згідно з заданим режимом прокатки. Змінює швидкість прокатки і кількість пропусків залежно від прокатуваного сортаменту.