Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст преса 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи та правила підналагодження преса прошивання отворів у дисках колес; послідовність операцій на пресах з виготовлення колес; сортамент заготовок і колес; розміри інструментів деформації; склад та властивості мастильних матеріалів, що використовуються; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес прошивання отворів у дисках колес на пресі. Змащує прес. Замінює інструменти деформації під керівництвом машиніста преса вищої кваліфікації. Підналагоджує прес. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, і бере участь у його ремонті. Бере участь у прийманні преса після ремонту.