Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст машини вогневого зачищення 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста машини вогневого зачищення 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації регулювальних приладів газу, кисню, масла, повітря та азоту; методи налагодження системи гідрозбиву, насосів високого тиску, систем гідравлічного та пневматичного керування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес вогневого зачищення гарячого металу в потоці блюмінга або слябінга. Керує рольгангами, газорізальними блоками, насосною станцією та іншими механізмами. Стежить за температурою газорізальних блоків, за роботою кисневих і газових редукторів. Налагоджує та готує машину до роботи. Перевіряє справність газорегулювальної апаратури, газорізальних блоків, гідрозбиву, насосної станції високого тиску та вентиляції. Здійснює попереднє випробування всіх вузлів машини в системі газоживлення. Виявляє та усуває несправності в роботі машини та забезпечує безпеку системи газоживлення. Виконує ремонти механічного та автогенного устаткування машини, гідравлічного устаткування та електромагнітної системи керування.