Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст ведучого мотора прокатного стана 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією машиніста ведучого мотора прокатного стана 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію та режими прокатки сталі на груболистовому стані; будову електродвигуна, його потужність та допустимі навантаження; принцип роботи стана.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Запускає та зупиняє ведучий електродвигун грубо-листового стана. Змінює швидкість прокатки та кількість пропусків залежно від сортаменту, який прокатується.