Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Вальцювальник калібрувального стана 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією вальцювальника калібрувального стана 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес калібрування труб; будову та принцип роботи устаткування, що обслуговується; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес калібрування труб, що надходять зі станів зварювання під шаром флюсу, станів зварювання труб токами високої або радіотехнічної частоти під керівництвом вальцювальника калібрувального стана вищої кваліфікації. Стежить за роботою устаткування та допоміжних механізмів. Бере участь у налагодженні стана та технологічного інструмента.