Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Підручний вальцювальника стана гарячого прокату 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи колесопрокатного стана, кліщів поворотного крана, пароводопровідної магістралі для охолодження прокатного інструмента та видування води з диска колеса; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Захвачує за допомогою механізованих кліщів поворотного крана прокатані колеса та видає їх зі стана після прокатки. Охолоджує прокатний інструмент та видуває воду паровим струменем з диска колеса. Бере участь у ремонті крана, кліщів, стана та пароводопровідної магістралі.